Миття вікон


Чистота вікон – це, свого роду, дзеркало чи навіть «обличчя» дому. Якщо вікна брудні, то навіть ідеальна чистота в квартирі не зробить її привабливою.Послуга «Миття вікон» є однією з найважливіших у сфері клінінгу, тому саме на скляній поверхні варто зосередити свою увагу, адже при денному світлі найкраще видно усі недоліки чистоти.
Ще гіршою ситуацією для миття вікон може бути будівництво чи капітальний ремонт, який зазвичай несе за собою встановлення нових склопакетів, проте, на жаль, монтажники не завжди приділяють достатньої уваги, щоб не зіпсувати скляного покриття цементним розчином чи монтажною піною. Якщо такі матеріали засихають на склі та проникають в структуру, миття вікон стає ще більш трудомісткою роботою, тому її тим більше варто довірити професіоналам.

Компанія «Clean Service» пропонує виклик спеціалістів по миттю вікон одноразово або здійснити регулярне періодичне обслуговування клієнтів.

Послуга «Миття вікон» включає у себе миття рами, відкосів, підвіконня, дощових зливів і лише після цього чищення скла до блиску без розводів.

При великому об’ємі роботи на об’єкті знаходиться менеджер контролюючи увесь процес виконання.Виконання послуги відбувається в наступній послідовності: 
- підготовка скляних поверхонь до миття;
- вологе очищення скла;
- полірування поверхні та підсушування.Тарифи

Миття вікон висотою до 4 м Вартість, грн
до 100 м2 від 11
до 200 м2 9
до 500 м2 8
до 1000 м2 7
понад 1000 м2 договірна
Миття вікон після ремонту, м2 від 15 до 35
Висотне миття з допомогою автовишки, м2 від 15